Ubezpieczenia komunikacyjne

OC:

Musisz szybko ubezpieczyć samochód? Masz mało czasu ? dobrze trafiłeś. Pamiętaj ,że Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Posiadaczy Pojazdów Mechanicznych obejmuje odpowiedzialność cywilną osób, które wyrządziły szkodę, kierując pojazdem. Chroni posiadacza samochodu lub kierowcę przed finansowymi konsekwencjami wyrządzonych przez niego szkód. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla wszystkich właścicieli pojazdów zarejestrowanych w Polsce. Zapraszamy do zakładki Kalkulator ubezpieczenia.

 

AC:

Ubezpieczenie AC rekompensuje szkody powstałe wskutek zniszczenia lub uszkodzenia samego pojazdu lub jego wyposażenia. Ubezpieczenie AC może również obejmować szkody spowodowane utratą samochodu w wyniku kradzieży. Ubezpieczenie Autocasco jest dobrowolne. Przedmiotem objętym ochroną jest pojazd zarejestrowany w Polsce, wraz z wyszczególnionym we wniosku wyposażeniem. Od dzis nie musisz się przejmować utratą lusterka, czy porysowanymi drzwiami. Wystarczy ,że zadzwonisz na numer infolini 0801 311 311 a konsultant WARTY poprowadzi cię krok po kroku. Możesz tez zgłosic szkode on-line wpisując adres www.warta.pl.

 

WAS - Warta auto Szyby

Szybka bezgotówkowa naprawa szyby

Dzięki WARTA Auto-Szyby możesz naprawić sobie szybę bez angażowania swoich środków korzystając z sieci warsztatów współpracujących z WARTĄ. Naprawa lub wymiana szyby przeprowadzana jest w najbliższym specjalistycznym autoryzowanym warsztacie w terminie uzgodnionym z Tobą. Proste naprawy przeprowadzamy również w miejscu Twojego zamieszkania.
 
Dla kogo?
 
Dla każdego, kto nie ma ochoty samemu szukać warsztatu i wykładać pieniędzy na naprawę z własnej kieszeni.
 
Dlaczego warto?
 
Naprawa szyby w ramach ubezpieczenia WARTA Auto-Szyby, jest bardzo prosta:
Po stwierdzenie odprysku czy pęknięcia szyby należy niezwłocznie, ale nie później niż w ciągu 72 godzin zgłosić szkodę do Centrum Alarmowego WARTY.
Po przyjęciu zgłoszenia w ciągu kilku godzin roboczych przedstawiciel WARTY kontaktuje się z Klientem w celu uzgodnienia czasu i miejsca wykonania naprawy/wymiany uszkodzonej szyby.
Klient posiadający polisę WARTA Auto-Szyby, nie płaci za usługę w warsztatach współpracujących, bo koszty naprawy są rozliczane przez WARTĘ.
Jeśli naprawa szyby przez przedstawiciela WARTY nie jest możliwa w ciągu 24 h od zgłoszenia szkody, pokrywamy koszty parkingu strzeżonego przez maksymalnie 48 godzin, do kwoty nie wyższej niż 500 zł brutto.
 
Partnerami WARTY, są renonowane firmy: Flota Glasservice i NordGlass. 

 

WMA - Warta Moto Asistance

Assistance zapewnia natychmiastową pomoc w przypadku zdarzenia objętego ubezpieczeniem. Wsparcie obejmuje m.in. skierowanie pomocy drogowej na miejsce wypadku lub awarii pojazdu, holowanie, zorganizowanie części zamiennych, pomoc w zakwaterowaniu oraz wsparcie finansowe. Ubezpieczyciele oferują różne warianty tego ubezpieczenia. Niektóre z nich obejmują wsparcie wyłącznie na terenie Polski, inne – również za granicą.

Czym jest ubezpieczenie NNW?

NNW jest dobrowolnym ubezpieczeniem, obejmującym następstwa nieszczęśliwych wypadków, których skutkiem jest trwały uszczerbek na zdrowiu. Ochroną ubezpieczeniową objęty jest kierowca oraz pasażerowie pojazdu.